Reklam
DOLAR: 5.33 TL
EURO: 6.05 TL

İoncube Decoder v9 Php 5.6.X Encode

10 ay önce
82 kez görüntülendi

İoncube Decoder v9 Php 5.6.X Encode
Reklam

İoncube ile şifrelenmiş dosyalarınızı açık kaynak halinde sizlere sunmasıdır. Program php 5.6.x ile şifrelenmiş kodları rahatlıkla size çözülmüş bir şekilde tekrar düzenlemenizi sağlamaktadır. Kullanılması kolay arayüzü ile işlemlerinizi çok fazla vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi yarayacak bir programdır.

Kullanımı;

Step 1 : Program .rar dosyasından masaüstüne çıkartılır.

Step 2 : Klasör içerisinde bulunan Encode ve Decoder olarak 2 ayrı kalsör bulunmaktadır. Bunlar kısacası

Encode — > Decoder
Decoder —> Encode

olarak da adlandırabiliriz. Yani şifrelenmemiş bir kodu şifrelemek ya da şifrelenmiş kodu çözmek için kullanılmaktadır. Decode (Şifrelenmiş), Encode (Kırılacak kod) olarak da adlandırabiliriz.

Burda şifre kırma işlemi olacağı için Encode klasör içerisine şifrelenmiş dosyamızı kopyala yapıştır yaparak işlemi tamamlıyoruz.

Step 3 : Program başlatıldığında karşımızdaki seçenekler ise yapacağımız işlemleri göstermektedir. Bizim için İoncube ile şifrelenmiş dosyamızı çözmeye çalışacağımız için 1. seçeneği seçip yani 1 yazıp Enter tuşuna basıyoruz.

Not : Dikkat edilmesi gereken tek şey program hata verildiğinde PHP 5.6.X tabanlı kodları çözmemektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey uyumluluk ve salt seçeneklerin tekrar kontrol edilerek düzenlenmesidir. Genellikle Yönetici olarak çalıştırmanız tavsiye edilir.

Step 4 : Yukarıdaki yöntemler tamamlandıktan sonra masaüstüne çıkarttığımız dosya içerisinde bulunan Decode klasörün içerisinde İoncube ile şifrelenmiş özellikle PHP 5.6.x dosyamızın çözüldüğünü görebilirsiniz.

Bu yöntem ile lisanslanan kodlar içinde kolaylıkla ele alabilirsiniz.

Programı aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

DOWNLOAD
Reklam

İoncube Decoder v9 Php 5.6.X Encode Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık